Aktualności

Zapoznaj się z informacjami o ostatnich wydarzeniach i zmianach

Nowości w ubezpieczeniu Życie i zdrowie

W lutym 2024 roku dodaliśmy w ubezpieczeniu Życie i zdrowie dwa nowe świadczenia: Leki dla Ciebie i Powrót do zdrowia. Zmiany w ubezpieczeniu Życie i zdrowie dotyczą klientów, którzy kupili polisę od 17 lutego 2024 roku.

Więcej
Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2023

Mamy sukces w rankingu Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2023!

Santander Allianz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. zajęło trzecie miejsce w kategorii ubezpieczeń na życie

Więcej
Roszczenia Santander Allianz

W grudniu 2023 oraz styczniu 2024 w Portalu Roszczenia Santander Allianz udostępniliśmy kolejne ścieżki zgłoszenia roszczenia w przyjaznym procesie online - złamania, oparzenia, kalectwo w ramach ubezpieczeń życiowych oraz inne zdarzenia losowe w ramach ubezpieczeń domu i mieszkania.

Nowe funkcjonalności w aplikacji Roszczenia Santander Allianz

Na początku czerwca uruchomiliśmy dla klientów kolejną ścieżkę do zgłaszania szkód. Od teraz również klienci posiadający ubezpieczenie domu lub mieszkania mogą wypełnić zgłoszenie dotyczące zalania bezpośrednio w naszej aplikacji Roszczenia Santander Allianz.

Więcej
Nowy portal do zgłaszania szkód i roszczeń

Pod koniec stycznia 2023 uruchomiliśmy nowy portal roszczeniowy dla naszych klientów - Roszczenia Santander Allianz. Zapewniamy możliwość zgłoszenia większości zdarzeń ścieżką online z poziomu dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

Więcej
Zmieniamy się

21 maja 2022 r. zmieniła się nazwa towarzystw ubezpieczeniowych z Santander Aviva na Santander Allianz.

Jest to efekt przejęcia przez grupę Allianz własności spółek Aviva w Polsce.

Więcej
Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2021

Santander Aviva TU zajęło 1. miejsce w kategorii ubezpieczeń majątkowych (z wyłączeniem ub. komunikacyjnych), a Santander Aviva TUŻ zajęło 3 miejsce w kategorii ubezpieczeń na życie.

Więcej